Formuła ma postać:

(... + X + Y + Z) = 6.

Zmienne:

X = 3, Y = 2, Z = 1.

Schemat:
X1 = 3, X2 = 3, Y1 = 2, Y2 = 2, Y3 = 2, Z1 = 1, Z4 = 1 itd.

W związku z tym :

przykład rozszerzonej formuły:

 

(... + X1 + X2 + Y1 + Z1) = 9.

i

(... + X1 + X2 + Y1 + Y2 + Z1 + Z2) = 12.

Zawsze należy mnożyć przez wartość odpowiedniej zmiennej, aby sortować śmieci w tej metodzie.

X.
(1) - Xabc = [a, b, c]; nazwa na pojemniku (naklejka): „MIX” lub „MIXtura” oraz trzy rzeczowniki z poniższej listy (papier, plastik, metal).
a = PAPIER, tektura.
b = PLASTIK, tworzywo sztuczne.
c = METAL, małe części metalowe.
Nie należy oddzielać elementów od różnych materiałów, aby wrzucić je do tej mieszanki. Musi to zrobić profesjonalne sortowanie. Film z taką metodą sortowania w centrum recyklingowym na końcu postu.


2) - Xd = [d]; nazwa na pojemniku (naklejka): „BIOlogy / BIOlogia”.
d = skład: BIOlogy / BIOlogia [jajko, pomidor, kamyk / ściółka / piasek]

(3) - Xe = [e]; nazwa na pojemniku (naklejka): „GLASS / Szkło”.
e = szkło / [opakowania szklane, butelki, słoiki itp.]
Inny kształt pojemnika (ustawienie poziome), jeśli trójkomorowa śmieciarka nie akceptuje odbioru szkła, podobnie jak pozostałe dwa przez podnoszenie i przechylanie. Poziomy kształt pozwoli na łatwe załadowanie do bagażnika samochodu i przejazd do punktu na osiedlu, a nawet bezpośrednie dostarczenie butelek do sklepu przy zakupie większej ilości napojów.

 

To jest jak ta święta trójka, święta trójca, "trzej święci", trzy istotne/ważne kosze na śmieci/odpady/surowce.

 

Oczywiście, jeśli masz mieszkanie większe niż 30 mkw., Warto w niektórych pokojach umieścić dodatkowe pojemniki do wyrzucania papieru lub folii z opakowań, a nawet metalu. Co więcej, możemy już mieć trzeci pojemnik MIX [papier, plastik, metal] w naszym biurze i mały czwarty w łazience / toalecie, ale więcej w sprawach „kobiecych”, ale pamiętaj, aby nie wrzucać szklanych butelek kosmetyków.
Alternatywnie, zróbmy drugi szklany pojemnik gdzieś w pomieszczeniu gospodarczym, które być może jest bliżej łazienki.

 

Ponadto posiadanie garażu lub szopy w ogrodowej umożliwia nam odłożenie różnych surowców do recyklingu do osobnej zbiórki.
Podsumowując te dywagacje, filozofie i obliczenia, należy wziąć pod uwagę to proste równanie podane wielokrotnie powyżej. Ale każdy ma wybór i nie każdy musi się do tego dostosować. Wszakże w śmieciach i ich kolejnych przesunięciach poza obszar naszego wzroku (widok) może zaistnieć sytuacja, która przesunie to "coś" do lasu. Żart. ;)

 


Do tego:
Y.
Y1 = Bank odzieży. Tekst wydrukowany na pojemniku lub naklejce: „Bank odzieży”.
Y2 = Bank szkła. Teksty na pojemnikach (nalepkach): „1) - szkło bezbarwne, 2) - szkło zielone, 3) - szkło brązowe, 4) - inne kolory szkła”.
Y3, Y4, Y5, ...? = plus, jeśli chcesz, selektywna zbiórka papieru lub puszek, butelek PET lub HDPE lub, na przykład, telefonów komórkowych w celu odzyskania różnych materiałów, takich jak złoto i metale ziem rzadkich, lub tylko baterie.
i w końcu:
Z1 = Pojemnik na popiół i żużel z pieca węglowego.
Z2 = Pojemnik na śmieci, cegłę, farby, smołę dla remontowanego domu.
Z3 = Szambo dla pomieszczeń z instalacją wodną, ​​ale bez podłączenia do kanalizacji miejskiej.

Z4 = Pojemnik na odpady produkcyjne z zakładu produkcyjnego i/lub usługowego. (Mnóstwo makulatury, Mnóstwo odpadów krawieckich, Tworzywa sztuczne), które są zbierane przez inną przemysłową „śmieciarkę”.
DOBRZE. Prawie skończone. Jeśli nadal wątpisz w tę metodę, przypomnę Ci Nicolę Teslę i Marko Rodina.

 

Zobacz Vortex Math autorstwa Marko Rodina. Na podstawie teorii wirów pokazuję teraz, że X = 3, Y = 2, Z = 1 zależą od teorii wirów. A = 3, B = 6, C = 9 tak? DOBRZE. A = X = 3, B = (X1 + X2) = (3 + 3) = 6, C = (X1 + X2 + Y1 + Z1) = (3 + 3 + 2 + 1) = 9. Tak? Poprawny? Matematyka Vortex matematyka rządzi. Więc jeśli jesteś mężczyzną, kup 2 dodatkowe kosze na śmieci dla swojej żony do pokoju kuchennego. ;)


#369SORTWASTE #NICOLATESLA #MARKORODIN #SYLWESTERBOGUSIAK
#HIDDENNOISES #OTHERS

 

undefined


P.S. 1 Strona internetowa Hiddennoises: http://hiddennoises.pl
P.S. 2 Film z London Recycling Centre: